The ad Slåtteraggregat till Mads-Amby sickle bar mower for sale by auction has been sold and is not included in the search!
Similar ads
Slåtteraggregat till Mads-Amby sickle bar mower
Sold
Slåtteraggregat till Mads-Amby sickle bar mower image 2
Slåtteraggregat till Mads-Amby sickle bar mower image 3
Slåtteraggregat till Mads-Amby sickle bar mower image 4
Slåtteraggregat till Mads-Amby sickle bar mower image 5
Slåtteraggregat till Mads-Amby sickle bar mower image 6
Slåtteraggregat till Mads-Amby sickle bar mower image 7
Slåtteraggregat till Mads-Amby sickle bar mower image 8
Slåtteraggregat till Mads-Amby sickle bar mower image 9
Slåtteraggregat till Mads-Amby sickle bar mower image 10
Slåtteraggregat till Mads-Amby sickle bar mower image 11
Slåtteraggregat till Mads-Amby sickle bar mower image 12
1/12
Location:  Sweden Karlstad
Placed on:  more than 1 month
Seller stock ID:  1901555
Auction:  1
Ending date:  2024-05-02 12:06
Description
Working width:  1.95 m
Overall dimensions:  width - 1.3 m, height - 2 m
Transport dimensions:  width - 1.3 m
Condition
Condition:  used

More details — Slåtteraggregat till Mads-Amby sickle bar mower

Swedish
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenKommentar om användning:Användes på gården fram till 80-talet
Stått inomhus sedan dessInformation från nuvarande ägare:Objektet fungerar, men har anmärkningarKända anmärkningar och fel:Slitage finns enligt bilder
tillverkare: Mads-Amby
Typskylt: Saknas
Fäste: Trepunkt
Arbetsbredd (m): Ca 1.95
Transporthöjd (m): Ca 2
Lasthjälp med: Lastmaskin
tillverkningsår: Information saknas
Sickle bar mowers
Search results: 74 ads
Show
Subscribe